NERĀTNĀ VASARAS NAKTS

Nerātnu joku, dziesmu un danču programma

Vasaras naktis ir īsas un karstas… Tās nav domātas gulēšanai ne veciem, ne jauniem, kad pļavu reibinošā smarža, sienāžu sisināšana un “lakstugaiļu“ kaislīgie treļļi liek sirdij apmest kūleni un mīlēt, mīlēt, mīlēt… Jo kautrības sarkano krāsu krēslā jau nevar saskatīt.
Nerātnības un everģēlības sagriež prātu otrādi, mēle pati izlokās zem vispiparotākajiem vārdiem, lietas un vietas saucot īstajos vārdos, bet kaunības paradumi iemūk pažobelē! Un tad puiši tek uz meitām un meitas uz puišiem! Un TO jau grib gan jauns, gan vecs! Bet ja viņš vai viņa klīrējas un stīvējas, tad dabū no otra tādu joku šalti, it kā ledus aukstu akas ūdeni būtu kāds aizlējis aiz biksēm vai ņiebura. Un tad tik iet vaļā! Ja pietrūkst trāpīgu vārdu, talkā nāk nerātnās tautas dainas, danči un joku dziesmas, akurāt trāpīgas īstā vietā un laikā, lai lustinātu un kustinātu publiku, liekot atcerēties gan savas, gan citu jaunības dēkas un grēkus. Lai pamācītu citus un pasmietos par sevi!

Jauniestudēts oriģināls jautrs, dzīvespriecīgs un nerātns koncertuzvedums kaislīgajiem vasaras vakariem. Piedalās aktieri – Mārtiņš Brūveris, Ieva Pļavniece, Artis Robežnieks, Kārlis Reijers, dziedātāji – Anmary, Atis Auzāns, Rūta Dūduma, dejotāji un Nerātnais orķestris.
Koncertuzveduma režisors – Valdis Pavlovskis, horeogrāfe – Ieva Kemlere, kostīmu māksliniece – Ilze Kaša, muzikālais aranžētājs – Atis Auzāns.