DRAUGS, NEJAUTĀ. Alfrēds Vinters.

Dziesmu stāsts 30.gadu kabarē stilā

Dzīvespriecīga bohēma un saldsērīga vientulība, nevainīgs flirts un kvēla ilgošanās, akla mīla un skarba šķiršanās, niekošanās un sirdsēsti, bet līdztekus tam kā sudrabota stīga – savas  tēvzemes mīlestība. Par to savās dziesmās stāsta leģendārais mūziķis, dzejnieks un komponists Alfrēds Vinters, kuram šogad aprit 110.

Alfrēds Vinters 40 gados radījis vairāk nekā 200 dziesmu. Un ne mirkli tās nav aizmirstas vai aizgājušas nebūtībā. Daudzas no tām ierakstītas Bellacord skaņu platēs, daudzas pārrakstītas piemiņas kladēs un glabātas ļaužu atmiņās padomju okupācijas gados un dziedātas austrumu frontē. Citas neiziet no kapelu un ballīšu orķestru deju repertuāra vēl šodien.

30.gadu kabarē stilā veidotajā dziesmu stāstā „DRAUGS, NEJAUTĀ. ALFRĒDS VINTERS” ar glanci, asprātību un šarmu satiekas brīnišķīgi dziedātāji, dejotāji un aktieri Mārtiņš Brūveris, Ieva Pļavniece, Rihards Lepers, Annija Putniņa, Mārtiņš Ruskis, Kristīna Zaharova, Anita Levša, Olga Stupiņa, Inta Gudovska, Ieva Kemlere, Rolands Šteinbergs un Vintera deju orķestris – Mārcis Auziņš, Rūdolfs Dankfelds, Dāvis Jurka, Kristaps Vanadziņš un Staņislavs Judins.

Režisors – Valdis Pavlovskis, horeogrāfe – Ieva Kemlere, muzikālais aranžētājs – Mārcis Auziņš, scenogrāfs un gaismu mākslinieks – Egils Kupčs, tērpu māksliniece – Ilze Kaša.

Lai Alfrēda Vintera dziesmu stāsts “DRAUGS, NEJAUTĀ” ļauj Jums viegli pasmaidīt un sajust tās neatkārtojamās aizgājušo gadu sajūtas, kuras atnesīs šis muzikālais vēstījums kā mazu dāvanu Latvijas dzimumdienā!