MĪLESTĪBA

Spēka avots visam ko, radām un darām. Visu pārējo vērtību kvalitāšu pamats. Netveramā mīlestības enerģija mīt arī tajā brīnišķīgajā divvirzienu kustībā, ko saņemam atpakaļ no saviem skatītājiem. Par to –  lielais Paldies!

KVALITĀTE

Mēraukla ikvienam mūsu darbam. Neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs būs radītais projekts, tas vienmēr būs kvalitatīvs. Mums ir svarīgi, lai skatītājs būtu pavadījis labāko vakaru savā mūžā.

PROFESIONĀLISMS

Attieksme un profesionāla pieeja ikvienai detaļai. Tādi esam paši un to sagaidām arī no citiem. Tādēļ arī sadarbojamies ar Latvijas labākajiem māksliniekiem, kuri katrs ir savas jomas Meistari.

ATBILDĪBA

Atbildība par veicamo darbu, par cilvēkiem, ar kuriem strādājam pasākuma ietvaros un atbildība mūsu skatītāju priekšā, kurus gribas satikt vēl un vēl.

ATTĪSTĪBA

Attīstība ir tā platforma, kur radīšanas enerģija kopā ar tagadni, pagātni un nākotni rada jaunas idejas un vēsturi. Katrs mūsu projekts ir kā bērns, kas iecerēts, izauklēts un palaists tautās, dzīvo pats savu dzīvi.

DROSME

Būt drosmīgiem sapņot un noticēt sapnim. Un tad arī ir prieks redzēt, kā sapnis iemiesojas dzīvē.

KOMANDA

Spēks esam tikai tad, kad darbojamies kopā, domājam vienā virzienā un uzticamies cits citam. Komanda ir kā koka stumbra kārtas, kad kodols apaug un kļūst lielāks un stiprāks. Un pēdējais komandas loks ir mūsu skatītājs.

KOMANDA

AIGARS DINSBERGS

Direktors, producents

“Laime ir darīt darbu, ko mīli. Un man ir paveicies, gan ar pareizo izvēli, gan cilvēkiem apkārt un arī ar lieliskiem skatītājiem. Tas pozitīvisma lādiņš, ko esmu saņēmis no jums visiem, arī dod spēku un jaunu iedvesmu. Mīlestībā un pateicībā par uzticību.”

ILZE KAŠA

Kostīmu un rekvizītu māksliniece

“Nekas nelīdzinās tai gandarījuma sajūtai, kad stāvi aizskatuvē un “uzmetas skudriņas” no enerģijas apmaiņas, kas plūst no skatītājiem zālē un māksliniekiem uz skatuves. To arī novēlu ikkatram no jums – gandarījumu un prieku par savu darbu! “

Mūsu Draugi

Par Mums saka

Jānis Lūsēns

Komponists

Ar Aigaru Dinsbergu kā producentu pirmoreiz strādājām kopā Ziemassvētku projektā “Kad Mīlestība Dzimst”. Jau no pirmās tikšanās reizes priecēja iedziļināšanās vismazākajos sīkumos, skaidrs redzējums par to, kādam jābūt realizācijas procesam. Mūsu sadarbība turpinājās, minētajām kvalitātēm paliekot nemainīgām. Un tuvojas lielākais projekts – mani 60 gadu dizmšanas dienas koncerti, kuros iesaistīti labākie solisti, papildus vēl grāmata un dziesmu albums. Arī šeit iedziļināšanās , precizitāte, lietu izpratne ir tas, kas mani kā komponistu priecē un iedvesmo, lai viss kopīgi izdotos.

Valdis Pavlovskis

Režisors

Domubiedri, kolēģi, draugi, ar kuriem kopā strādāts jau ceturdaļgadsimtu. Kopīgi sapņots, dienām un naktīm lolots, diskutēts, rakstīts, spriests, risināts, stresots un tomēr  – radīts.  Un šie sapņi vienmēr ir nonākuši līdz skatītājiem. Jo allaž ar tevi kopā ir bijuši cilvēki, ar kuriem vari iet kaut uz pasaules malu un realizēt neiespējamo. Vairāk kā četrdesmit dažādu koncertu, krāšņu  jubileju, izrāžu un pasākumu esam radījuši kopā.

Vai kāds varēja iedomāties, ka mūsu ideja par lokālu radio aptauju “Muzikālā Banka” Latvijas Radio 2 izaugs par  nozīmīgu  muzikālu notikumu visā Latvijas pop un rokmūzikā ar krāšņiem noslēguma koncertiem un translācijām  televīzijā gandrīz divdesmit gadu garumā?

Vai daži cilvēki no maz zināmas producentu kompānijas varēja atkal atdzīvināt brīvdabas izrāžu tradīciju Latvijā un katrā izrādē pulcēt daudzus tūkstošus skatītāju? To pierādīja “Vella kalpu” brīvdabas iestudējums 2005.gadā.

Vislatvijas Jāņu sadziedāšanās un “Latvija Līgo” lielākajās pilsētās, Latvijas Radio 2 dzimšanas dienas pasākumi un Jāņa Petera jubilejas koncerts Arēnā Rīga, neaizmirstamie Ziemassvētku koncerti Latvijas dievnamos, teātra dziesmas, Māras Zālītes, Eduarda Rozenštrauha jubilejas koncerti un Alfrēda Vintera 110gades dziesmu stāsts…  Tā ir tikai daļa no mūsu kopīgi radītajiem pasākumiem, kas kā krāsaina filma slīd gar acīm. Un vēl – apgaroto un priecīgo skatītāju sejas pēc pasākuma, skanot nerimstošiem aplausiem…

Kāpēc šīs izrādes un koncerti  nepazūd no atmiņas? Tāpēc, ka “Producentu Grupas 7” mērķis vienmēr ir bijis radīt mākslas darbu, nevis vienkāršu izklaides pasākumu. Rādīt skatītājiem tikai to, kas pašiem liek ietrīcēties sirdij, just un dzīvot līdzi katrai dziesmai, dialogam un notikumam.

Katrs no komandas veidošanas  procesā dara savu darbu, bet visi kopā  rada un atstāj pasākumā daļu no savas sirds.

Māksla nav radīt, bet radīt ko atmiņā paliekošu. Paldies, Jums, par kopīgo radīšanas prieku.

Alberts Kivlenieks

Horeogrāfs

Producentu Grupa 7 man ir mēraukla godīgai attieksmei pret skatuvi un māksliniekiem. Muzikāli radoši, prasīgi, nebaidās riskēt. Prot saglabāt ilgu draudzību, mīlestību un cieņu.

Jānis Peters

Dzejnieks

Enerģisks, precīzs, radošs – tā es varu raksturot producentu Aigaru Dinsbergu. 2014.gadā viņa vadībā tika sarīkots mans jubilejas koncerts Arēnā Rīga ar daudziem solistiem, orķestri un kopkori. Gadu vēlāk Aigara vadītā “Producentu Grupa 7”, piesaistot vairākus māksliniekus, īstenoja manu teātra dziesmu uzvedumu “Spraud man puķi” (Bez teātra mes nevaram). Šīs programmas uzvedumi vismaz 20 koncertos pulcēja pilnas zāles visā Latvijā – no Rēzeknes Gora līdz Cēsu koncertzālei, Liepājai un Dailes teātrim Rīgā.  Producents ir jaunu ieceru spārnots, un es tikai no sirds priecājos, ka turpinās viņa radošā darbība.

Normunds Rutulis

Dziedātājs

Mūsdienās, kad izklaides piedāvājumu ir tik daudz, darboties un joprojām būt pieprasītākiem par citiem šajā nozarē, ir sarežģīts uzdevums.

Kā to paveikt? Šķiet, nekļūdīšos sacīdams, ka atbildi zina Aigars un viņa vadītā komanda. Cik esmu pamanījis, kopā darbodamies, lielākais šī panākuma spēks meklējams viņu pašu degsmē par katru savu projektu.  Tiesa gan, ar degsmi vien ir par maz. Ir nepieciešamas arī zināšanas tirgus specifikā, mūsdienu tendencēs, arī vēsturē un galu galā profesionāla attieksme katrā vissīkākajā detaļā. Un tas viss piemīt “Producentu Grupas 7” komandai. Tādēļ ar prieku piedalos katrā man piedāvātajā projektā. Kopā mums tādu jau pieci, bet 2019.gada pavasarī un rudenī būs nākamie divi. Šajā komandā ir spēks!

Ingus Pētersons

Dziedātājs

Producentu Grupa 7 ir zināms brends Latvijā. Viņu rīkotie pasākumi un koncerti klausītājam un skatītājam piedāvā zināmu un savā ziņā pārbaudītu vērtību, kas ir labs pamats, lai gūtu māksliniecisku baudījumu un garantēti nepiedzīvotu vilšanos. Labi organizēti un sakārtoti apstākļi māksliniekiem, vienmēr radoša un priecīga atmosfēra.

Antra Stafecka

Dziedātāja

Mūsu kopīgā sadarbība ilgst kopš 2012.gada rudens svētku koncertiem. Šo sešu gadu laikā, tieši pateicoties Producentu Grupai 7, esmu iepazinusi gan plašo latviešu mūzikas daiļradi, gan piedzīvojusi neaizmirstamas patriotisma sajūtas. Esmu daudz ko iemācījusies. Un tas neattiecas tikai uz muzikālo darbību. Arī profesionālajā jomā un cieņā pret savu kolēģi. Nav labi kādu izcelt īpaši, bet Producentu Grupa 7 ar savu vienkāršo cilvēcību un neatlaidību darbā liek man domāt, ka esat labākie. Šo sadarbību un iegūto draudzību zaudēt nevēlos nekad. Uz priekšu un radām arī turpmāk!

Mārtiņš Brūveris

Aktieris

Ar Producentu Grupu 7 man bijusi sadarbība jau vairākas reizes un jāatzīst, ka ārpus teātra izjust tik lielu mīlestību, rūpes un cieņu pret māksliniekiem, ir retums. Aigars ir apveltīts ar teicamu gaumes un laba materiāla izvēles izjūtu. Ne velti publika to novērtē, ko apliecina arī pārpildītās zāles katrā viesošanās reizē.

Annija Putniņa

Dziedātāja

Mans pirmais lielais projekts un sadarbība ar “Producentu Grupu 7” aizsākās Jāņa Lūsēna dziesmu cikla “Kā man tevi sasildīt” koncerttūres un ieraksta veidošanas procesā. Šim projektam piekritu, jo mani jau sen interesēja komponista Jāņa Lūsēna mūzika un radošās idejas. “Producentu Grupas 7” vadītājs Aigars Dinsbergs ļoti savlaicīgi izklāstīja skaidru vīziju un noteikumus. Tas liecina, ka projekts nav tikai tāda pavirša ideja, kas vakarnakt ienākusi prātā un tikai varbūt tiks realizēta. Jau pirmajā kopīgajā projektā sapratu, ka sadarbība ar Aigaru ir, tā teikt “vīrs un vārds”. Tas ir ļoti būtiski mūsdienu pasaulē, kurā solījumi tiek izpildīti arvien retāk. Un joprojām arī pēc mūsu otrā sadarbības projekta “Draugs, nejautā. Alfrēds Vinters” varu sacīt, ka viss ir tieši tā, kā Aigars stāsta pirmajā tiksānās reizē, un pat vēl labāk. Vērojot arī citus šīs kompānijas rīkotos koncertus un pasākumus, skaidri redzama ilgi lolota ideja, pareizi izvēlēti mākslinieki un komanda attiecīgajai mūzikai, kā arī, pats galvenais – kvalitāte.

Man ir liels prieks sastrādāties ar “Producentu Grupas 7” radošo un tehnisko komandu, kurā visi ir gan profesionāli, gan cilvēcīgi un draudzīgi. Ne mirkli nešaubītos par sadarbību arī turpmāk, jo, kā jau minēju, solījumi un milzu ambīcijas apkārt daudz, bet realizācija un sava vārda turēšana – retums. Lai daudz jaunu radošu ideju un enerģijas arī turpmāk!

Ieva Kemlere

Horeogrāfe

Strādājot ar “Producentu Grupu 7” gan kā skatuves māksliniece, gan horeogrāfe, vienmēr esmu jutusi lielu uzticību un atbalstu, kas ir devis spēku un iedvesmu maniem radošajiem lidojumiem mūsu kopīgajos mākslas darbos. Ar katru projektu, līdzīgi kā labi saderīga pāra attiecības, arī mūsu savstarpējā ķīmija pamazām pilnveidojas un attīstās, kas rezultējas arvien smalkākos iestudējumos. Esmu priecīga, ka mūsu ceļi ir krustojušies un ticu, ka tie vedīs uz priekšu arī turpmāk!

Kristīna Zaharova

Dziedātāja

Darboties “Producentu Grupas 7” rīkotajos pasākumos man reizē ir gan izaicinājums, gan arī mākslinieka prieks un piepildījums, jo tā ir iespēja iejusties dažādās lomās ārpus ierastajiem rāmjiem.

Egils Kupčs

Scenogrāfs un gaismu mākslinieks

Vienmēr ir prieks sadarboties ar jomas profesionāļiem, kas zin, ko grib panākt un zin arī, kā to izdarīt. Rezultāts tam vienmēr ir kvalitatīvs produkts.

Reinis Rešetins

Horeogrāfs

Radoša un profesionāla komanda, kas vienmēr ir gatava jauniem izaicinājumiem. Augsti novērtēju man sniegto brīvību izpausties un uzticēšanos maniem spēkiem. Profesionāli attiecas pret radošo komandu un dalībniekiem.

Oranžās Meitenes - Inta, Anita, Olga

Dziedātajas

Ar “Producentu Grupu 7” strādājam jau 8 gadus, un kopā ir izdziedāti, izdejoti un izdzīvoti vairāk nekā 15 dažādi projekti. Katra sadarbība ar šo lielisko komandu ir bijis gan piedzīvojums, gan izaicinājums, kurā esam guvušas nenovērtējamu pieredzi. Paldies par uzticēšanos un iespēju strādāt!